Dzisiaj postanowiłam polecić wam, świetny klub.
Zwłaszcza jeśli jesteście oryginalni.
Klub zwie się STYLOWOO.
Mam nadzieje że wpadniecie.
A o to i test na pasujący sklep.
Jestes w twoim wymarzonym życiu. Przeprowadzam z tobą mały wywiad-tak z ciekawości. Wybierz odpowiedź którą byś najprędzej powiedziała i dowiedz sie w jakim sklepeie na stardoll powinnaś kupować
1. Wróciłaś ze szkoły, w domu nudy więc ubierasz buty- jak one wyglądają?
a) Lekkie i zawsze modne balerinki
b) Trampki! A jak! Mają taki fajny styl i są takie młodzieżowe
c) Nie wiem może założę te fajne nowe glany
d) dłuugie ,ciężkiesznurowane buty w jaskrawym kolorze
e) Stylowe szpilki na obcasach- eleganca to podstawa
f)Te moje nowe szałowe, błyszczące buciki z cekinami-każda gwiazda musi błyszczeć!
g) Jakieś nowe, ekstrawaganckie buty-mają wszystkich zaszokować
2.No tak, buty już masz ale tak w ogóle to gdzie ty idziesz?
a) Może do jakiejś kumpeli od serca-muszę się trochę wyzalić lub na lekcje tańca
b) Na deskę lub rolki, a może na zakręcone lody do fast foodu, albo potańczę z kumplami na ulicy
c) Może do jakiegoś opuszczonego miejsca z kolegami pogadamy sobie-kto tam wie
d) Do jakiegoś domku na drzewie lub do klubu, albo iść z kumpelą na słodycze
e) Do koleżanki na herbatę i drobne plotki, albo do kina, teatru-tam zawsze jest ubaw
f) Na dyskotekę-tam jest fajna zabawa
g) Dyskoteka, klub karaoke-muszę się pokazać w moim szokującym stroju
3.Widzę że podrodze słuchasz jakiejś fajnej muzyki-jaki to gatunek muzy?
a) Pop-on jest The Best!
b) Zwykle w mojej MP3 króluje Rock i czasem Hip Hop
c) Heavy Metal-przecież słyszysz jest na full dźwięku, mam jeszcze Hard Rock-chcesz posłuchać?
d) To jak zawsze zwariowany Pop w szybkim tempie
e)Bardziej poważniejsza muzyka- niby techno ale większość to skrzypce i gitara
f) Fajna skoczna muzyka w stylu Shakiry. Mam też parę kawałków po Hiszpańsku
g) Lady GaGa- ona jest moim idolem
4.Jakie są twoje ulubione kolorki?
a) Róż a jak inaczej
b) różowego troszke, szary, czarny i takie tam klimaty
c) czerń! Czerń! czerń! No i może odrobinka czerwonego
d) Wszystkie kolory! Są takie..kolorowe ;)
e)beż, biel, czerń, żółty- stonowane, delikatne kolory
f) Złoty, czarny i to co błyszczy!
g) Srebrny..albo nie-poprostu kosmiczne kolory!
5.Wyobraź sobie że odejujesz się jakiejś pracy..ale jakiej?
a) Tak! Baletnica lub piosenkarka pop
b) Tancerka grupy Street Dancowej lub piosenkarka, prezenterka, aktorka
c) Praca w moim życiu jest jak zakaz- a ja zakazy łamę! niech do pracy idą ci co muszą
d) Piosenkarka POP w japońskim stylu lub modelka reklamowa-o tak szalone stroje i zabawne zdjecia
e) Aktorstwo, teatr- mój żywioł albo moda-też będzie fajnie jak wprowadzę rewolucje
f) Obojetnie bylebym była sławna!
g) Piosenkarka lub modelka z wybiegów- jak bedę miała anoreksję wszystkie gały na mnie!
6.Widzę że masz resztki lakieru na paznokciach, jak były pomalowane?
a) Bezbarwny lakier-nadaje połysku i nie podpadam nauczycielom
b) Czarne paznokcie są the best!
c) długie czarne Szpony z drobniusimi ozdobami
d) Hiper kolorowe tipsy
e) eleganckie w takim jasnym kolorze
f) Błyszczące ale zero kiczu!
g)Z takimi ozdóbkami z siateczki-sama wymyśliłam ;) Takich to nikt nie miał
7. Do jakiego kraju jedziesz w wakacje?
a) Francja-stolica mody
b) Może Hiszpania, Francja-jakiś ciepły kraj-ma być wesoło
c) A co cię to pojadę sobie gdzie będę chciała!
d) Japonia-najlepiej Tokio albo Ameryka-Nowy York jest Super!
e) Paryż, Włochy-zabytki i moda- Velissimo!
f) Na karnawał do RIO!
g) Jak ptak-do ciepłych krajów
8. Dobra ja już lecę. Pa!
a) Hej! Do jutra!
b) Papatki, nara ;)
c) Ave! ;)
d) Siemka!
e) Do widzenia
f) Hejka!
g) Cześć! Miło się rozmawiało
Rozwiązanie:
Najwięcej a) - Pretty In Pink
Najwięcej b)- Fudge
Najwiecej c)- Fallen Angel
Najwięcej d)- Evil Panda
Najwięcej e)- Disou Bontiqe
Najwięcej f)- RIO
Najwięcej g)- Tingeling
Z blogu Stardoll Na Obcasach...!
Pozdro dla właścicielki.
piątek, 15 kwietnia 2011
środa, 13 kwietnia 2011
Nowe sklepy.
Ave. To nowy blog o stardoll. Mój pierwszy blog o stardoll.
Zwą mnie Emcia589. Będę zamieszczać tu nowości.
___
1. Pojawiły się 3 nowe sklepy!
•PIX - akcesoria do zdjęć. Tu kupisz pamięć na 100 zdjęć (50 sd)
i pamięć na 50 zdjęć (30 sd). Znajduje tu się, także wiele zmian kolorów
do zdjęć (15/20 sd).
•Polished - sklep z lakierami do paznokci (6/10/11/15 sd)
•Sprinkled - znajdziesz tu ozdoby do paznokci, tatuaże na ręce i kolczyki.(1/2/3 sd).
Wszystko dla Super Star. Jeśli chodzi o SS, pojawiła się wielkanocna oferta. O to i treść wiadomości od admina:
"Hop hop i jesteś już w Wielkanocnej Ofercie, czyli 1 miesiącu Superstar po wyjątkowo niskiej cenie. Oferta ważna do 2 maja!
Wielkanocna oferta to:
1 miesiąc członkostwa Superstar
9 darmowych prezentów*
Dużo Stardolarów
To wszystko za specjalnie niską cenę
*Dla tych, którzy wykupili Superstar na 12 miesięcy lub są powracającymi Superstar. 9 prezentów będzie dostarczonych już 3 maja - za darmo!"
Nie wiem jak wam, ale jak dla mnie super! Huh, już późno...Dobranoc wam. Proszę o dodawanie sie do Obserwatorów.
Zwą mnie Emcia589. Będę zamieszczać tu nowości.
___
1. Pojawiły się 3 nowe sklepy!
•PIX - akcesoria do zdjęć. Tu kupisz pamięć na 100 zdjęć (50 sd)
i pamięć na 50 zdjęć (30 sd). Znajduje tu się, także wiele zmian kolorów
do zdjęć (15/20 sd).
•Polished - sklep z lakierami do paznokci (6/10/11/15 sd)
•Sprinkled - znajdziesz tu ozdoby do paznokci, tatuaże na ręce i kolczyki.(1/2/3 sd).
Wszystko dla Super Star. Jeśli chodzi o SS, pojawiła się wielkanocna oferta. O to i treść wiadomości od admina:
"Hop hop i jesteś już w Wielkanocnej Ofercie, czyli 1 miesiącu Superstar po wyjątkowo niskiej cenie. Oferta ważna do 2 maja!
Wielkanocna oferta to:
1 miesiąc członkostwa Superstar
9 darmowych prezentów*
Dużo Stardolarów
To wszystko za specjalnie niską cenę
*Dla tych, którzy wykupili Superstar na 12 miesięcy lub są powracającymi Superstar. 9 prezentów będzie dostarczonych już 3 maja - za darmo!"
Nie wiem jak wam, ale jak dla mnie super! Huh, już późno...Dobranoc wam. Proszę o dodawanie sie do Obserwatorów.
Subskrybuj:
Posty (Atom)